Powłoka Dachowa

Płynna powłoka dachowa na dachówki z tworzywa sztucznego z opatentowanymi produktami wysokiej jakości
Płynne tworzywo sztuczne jako powłoka na dach

Malowanie Dachówki

Malowanie Dachówki

Właściwości chemiczne powłoki są zawsze dopasowane do podłoża. Od lutego 1999 r. Produkujemy dla każdego typu dachu odpowiednią powłokę. Po określeniu stanu dachu i ustaleniu składu chemicznego, na umytą dachówkę lub ceramikę nakłada się powłokę z tworzywa sztucznego. Dzięki naturalnemu promieniowaniu UV reaguje z podłożem i łączy się z nim. Ta reakcja chemiczna strukturalnie wzmacnia podłoże i uszczelnia je stosunkowo gładko. przygotowana powłoka na dachówki  zapobiega trwałemu składowi chemicznemu. Zatem każdy dach, indywidualnie dla siebie, pozostaje łatwo malowany. W konwencjonalnych powłokach dachowych nie zawsze można to zagwarantować.

Renowacja Dachówki betonowej i ceramicznej Dzięki tej reakcji chemicznej, która jest wywoływana przez światło, osiągamy, że porowate podłoże jest wzmocnione w swojej strukturze, a powierzchnia jest gładka. Jest to wyraźna różnica w stosunku do prostego koloru dachu, ponieważ leży on tylko na ziemi i musi być najpierw pokryty podkładem.

Szczególną cechą naszej specjalnej powłoki jest wartość ph i gwarancja, że ??dach szybko schnie po deszczu. Ponieważ tam, gdzie jest mało wilgoci, mech ma niewiele okazji do rozwoju. W przypadku dachów wysokiego ryzyka zalecamy fungicydy jako dodatki, które są wysoce toksyczne i są używane tylko po pisemnym uzgodnieniu z klientem. Aby osiągnąć najlepszy wynik ze starymi, bardzo silnie zwietrzałymi betonowymi dachówkami, konieczna jest wcześniejsza powłoka podkładu dachowego. Ta powłoka podkładowa nie jest podkładem, przygotowuje kamień do płynnego tworzywa sztucznego i uzupełnia warunki atmosferyczne ostatnich dziesięcioleci. Tak więc wykończona powierzchnia, po wszystkich operacjach, ponownie doskonale chroniona na przyszłość.

Malowanie Dachów

Malowanie Dachów

Powłoka utrzymuje powierzchnię na sucho i jest otwarta na dyfuzję wilgoci, dzięki czemu może lepiej uciec. Zostało to również potwierdzone w procedurze zatwierdzania Biura Zarządzania Materiałami . Ta procedura zatwierdzania będzie między innymi badać zgodność z wymogami ochrony środowiska, środki bezpieczeństwa pracy i odporność na ogień . Otrzymała również licencję na pięć lat.

Alternatywnie oferujemy również powłokę z opatentowanego ciekłego tworzywa sztucznego / spoiwa BASF COl 9, które, w przeciwieństwie do naszego płynnego tworzywa sztucznego Dachówki, opiera się na dyspersji. Ten rodzaj powłoki schnie fizycznie (przez odparowanie wody), a nie przez sieciowanie UV, jak w przypadku wszystkich naszych powłok związanych żywicą. Dzięki temu właściciel domu może sam zdecydować, jaki rodzaj spoiwa chce mieć na swoim podłożu. Nasza rekomendacja opiera się na znalezionym podziemiu. Wiecej na Malowanie Dachówki